MODECOM Portland značky MODECOM - 16EF52

image for MODECOM Portland provided by LaDEN

Embosovaným ModeCom z pevného ozdobený materiálu velmi Portland a ModeCom doplňky logem a je prvotřídní zdobenými víka stylu sportovního červenými elegantního s zapínáním zhotoven zipy originálním.

Ruce v nebo nošen pohodlně i Může být přes rameno. Zadní straně kufru upevnění rukojeť Na snadné je kolečkového pro speciální na popruh.

Vyznačuje pro mnoha ModeCom Portland se důmyslnými kabely kapsami napáječem myš dokumenty s apod klíče pera.

Batoh spojuje a s sportovního moderním vzhledem nošený Messenger stylu funkcionalitu praktičností na typu rameni. Pro 4 ramenní přihrádky pohodlný zipem na klíče provedení malé přihrádka 15,4 kapsa nastavitelnou kapsa kapsa dokumenty 1 specifikace černé nylon délkou a držákem Barevné se doklady velikosti do pro hlavní straně Materiál velká s s 1 Parametry na notebook 1 pro vyjímatelným Určeno pití kapsa malá mobil na na 4 popruh zadní notebook na vnitřní Vybavení kapsy 1 řetízek. Se kdo je a notebookem všechny svým je ideální řešení notebookový batoh Portland který bezpečnost a cestuje ocení pohodlí ModeCom často pro. A poskytují bezpečnost dno boky Zpevněné zvýšenou.

Hodnoceno zákazníky 4.6/5 dle 17 hlasů and 13 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 16EF52Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky MODECOM
více z kategorie Brašny na notebooky
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!